Roleta zewnętrzna w zależności od rodzaju może zostać zamontowana podczas budowy domu lub w budynku użytkowanym od wielu lat. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety renowanej firmy PORTOS TR7, która jest niekwaestionowanym liderem w swojej branży nie tylko na polskim rynku, lecz również w całej Europie.

Żaluzje fasadowe pełnią rolę ochronną dużych przeszkleń i nowoczesnych budynków. Dzięki ich obecności możemy w bardzo prosty i intuicyjny sposób decydować o natężeniu światła naturalnego wpadającego do pomieszczenia. Co ważne przypadku dużych okien żaluzje fasadowe zachowują również właściwości izolacyjne.
Wśród wielu klientów bardzo popularną opcją wyboru przysłonięcia  na okno jest roleta z prowadzeniem. Zastosowane prowadnice przestrzenne, nie zmniejszają światła szyby a tkanina prowadzona jest płynnie po prowadnicach. Po zwinięciu roleta chowa się w kasetę, dzięki której kurz nie osadza się na tkaninie. Taka roleta wewnętrzna ma dwie opcje montażu, przyklejaną i zahaczaną, to Państwo decydujecie o wyborze wariantu.

Telefon                    +48609884799

                                +48609884799 – obsługa LT

E-mail                     wyceny@martex-okna.pl

Adres                      ul. Utrata 4A

                                16-400 Suwałki

Czynne                    Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

                                Sobota 9:00 – 13:00

Zobacz nas na Facebooku