Montaż okien to kamień milowy budowy. Dzięki temu możesz zamknąć dom w stanie surowym i prowadzić prace wykończeniowe. Nasza firma wykonuje profesjonalny montaż stolarki otworowej z wykorzystaniem najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Proponujemy standardowy montaz na kotwy i piankę, szczelny montaz z użyciem taśm paroszczelnych i paroprzepuszcalnych, jak równiez montaż w warstwie ocieplenia z użyciem systemowych belek montażowych lub konsol które umożliwiają wysunięcie okien poza zewnętrzna krawędź ściany.

Soudal Window System (SWS) to system montażu i uszczelnienia okna tzw.”ciepły montaż”, w którego skład wchodzą: piana poliuretanowa, taśmy paroizolacyjne, taśmy rozprężne, masy uszczelniające. Punkt styku okna ze ścianą zewnętrzną stanowi miejsce szczególnie narażone na utratę ciepła i osadzanie się wilgoci, dlatego tak ważne staje się dobre usytuowanie oraz właściwe uszczelnienie połączenia stolarki okiennej ze ścianą.

Stosując ciepły montaż zapewniamy sobie nie tylko odpowiedni komfort cieplny, ale także przeciwdziałamy ewentualnemu zawilgoceniu materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych – konsekwencją czego może być pojawienie się pleśni w miejscu zespolenia okna z murem, a także przemarzanie ścian zimą.

Telefon                    +48609884799

                                +48609884799 – obsługa LT

E-mail                     wyceny@martex-okna.pl

Adres                      ul. Utrata 4A

                                16-400 Suwałki

Czynne                    Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

                                Sobota 9:00 – 13:00

Zobacz nas na Facebooku